В Рівненській ОДА проголосували за додаткові проекти, що фінансуватимуться Державним фондом регіонального розвитку у 2019 році
Всього на додатковий конкурс ДФРР надійшло 38 заявок, проте 27 з них відповідали вимогам. Тож саме ці проекти оцінювала комісія. У підсумку переможцями стали проекти ,які отримали понад 30 балів, а таких виявилося 23.  
«Важливо, що комісія підтримала об’єкти спортивної та соціальної сфери. Це і є пріоритетами у нашій роботі. Серед них – реконструкція стадіону «Авангард» і будівництво садочків на Коновальця у Рівному та Сарнах, басейну у Костополі та спортшколи в Острозі та інші», – прокоментував голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.
Він наголосив, що важливо, що серед цих проектів є розвиткові. Адже у майбутньому вони матимуть економічний ефект – створення аграрного кластеру та переробки молока у Млинівській ОТГ, а також лінії із заморозки ягід на Рокитнівщині. Актуальним є також проект «Інваспорту» з придбання спеціалізованого автомобіля для людей з інвалідністю.
Попереду затвердження проектів у Мінрегіоні та бюджетному комітеті ВРУ. Тому вже сьогодні Олексій Муляренко зустрівся із заступником міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Левом Парцхаладзе, де розповів про важливість цих об’єктів для Рівненщини та їх підтримку.
Нагадаємо, що це додаткові проекти для фінансування ДФРР. Раніше комісія при Кабміні погодила фінансування 19 проектів, які запропонувала Рівненська ОДА.
Усього на проекти Рівненщині передбачено майже 250 мільйонів гривень з Державного фонду регіонального розвитку.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
227 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девятнадцять + вісімнадцять =