Рівненський рибоохоронний патруль  зафіксував 20 порушень  законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Це лише за період  з 21 по 27 березня.
«За даний період у порушників вилучено понад 18 кг риби та одну ліскову сітку. Накладено штрафів на суму 765 грн. Збитки, завдані рибним запасам, склали 4 675 грн», – повідомили у відомстві.
Для прикладу, 21 березня під час проведення рибоохоронного рейду на Хрінницькому водосховищі, поблизу с. Товпижин Демидівського району затримано порушника, котрий здійснював підводне полювання без посвідчення підводного мисливця. У чоловіка вилучено  понад 16 кг риби, а саме: щук – 8 екз., окунь – 2 екз.,  сом – 1 екз. та лящ – 1 екз.  Сума завданих збитків склала 3 349 грн.
Згодом рейдова група зафіксувала аналогічне порушення. В результаті  було затримано ще одного підводника, який також не мав посвідчення підводного мисливця. При цьому громадянин спіймав 52 екз. раків. Збитки становлять 1 326 грн.
На громадян складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлені до районного суду Рівненської області для притягнення осіб до відповідальності. Незаконно добуті водні біоресурси вилучені.
Рівненський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись природоохоронного законодавства. У разі виявлення порушення – прохання терміново повідомляти за номерами телефонної «гарячої лінії» відомства: (093) 263-39-32.
Довідкова інформація: Нагадуємо, з першого квітня 2019 року починається весняно-літня нерестова заборона у водоймах Рівненській області.
Про це повідомляє Рівненський рибоохоронний патруль
649 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − три =