20.10.2018 року зареєстровано випадок сказу кота на території Здолбунівського району. 
20.10.2018 року о 09.00 год. в службу державної ветеринарної медицини Здолбунівського району надійшло повідомлення жителя с. Миротин Здолбунівського району про те, що 19.10.18 року о 13.00 год. невідомий кіт забіг на подвір’я, вкусив за ногу його дружину та втік у невідомому напрямку. Цього ж дня, о 20.30 год. сусід, побачивши невідомого агресивного кота в своєму гаражі, відразу ж забив його.
При виїзді на місце події спеціалісти держветмедицини Здолбунівського району відібрали патматеріал від трупа кота та направили в Рівненську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби для дослідження, де експертизою № 2011 від 20.10.2018 року встановлено захворювання кота на сказ. Труп тварини спалено.
На території неблагополучного щодо сказу пункту проводяться заходи згідно Інструкції «Про заходи щодо боротьби зі сказом тварин». Спеціалістами Держпродспоживслужби та державної ветеринарної медицини району вивчаються можливі контакти хворого кота з іншими людьми та тваринами, проводиться вимушена дезінфекція, а також щеплення тварин проти сказу.
Готуються матеріали на засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, щодо відкриття неблагополучного пункту та введення карантинних обмежень по сказу. Складений план заходів по локалізації і ліквідації захворювання.
Повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області
Теґи:
150 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 11 =

НОВИНИ