Землевпорядники Рівненщини видали майже 700 дозволів на відведення земельних ділянок учасникам АТО. 186 військовослужбовців вже отримали у власність землю загальною площею 26,37 гектара.

Так, фахівці органів земельних ресурсів та місцевого самоврядування забезпечили відведення 49 ділянок площею сім гектарів під будівництво та обслуговування житлових будинків, 127 ділянок площею 13,74 гектарів – для ведення садівництва і 10 земельних ділянок площею п’ять гектарів – для особистого селянського господарства.

Усього із заявами про отримання земельної ділянки до територіальних органів землевпорядної служби та органів місцевого самоврядування Рівненщини звернулося 2265 захисників Вітчизни.

Усі клопотання учасників АТО розглядаються у стислі терміни в першочерговому порядку, повідомили в головному управлінні Держземагентства в Рівненській області. Спеціалісти продовжують працювати над пошуком вільних земельних масивів, що можуть бути передані у власність військовослужбовцям та їх родинам. Загалом на Рівненщині для надання учасникам АТО визначено земельні масиви загальною площею майже 600 гектарів землі.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА 

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”

Танцювальний клуб “Флеш” у Рівному презентує SENSATION OF DANCE

У Рівному оголошено конкурс ескізів пам’ятника Героям «Небесної сотні» та полеглим в АТО українським воїнам

На Трійцю Дубровиччина запрошує на фестиваль

Рівненський театр ляльок отримав нагороду на міжнародному фестивалі

tomat_green-01

 

469 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять + дванадцять =