парфуми

Усі книги, які подали на конкурс кращих творів авторів Рівненщини,матимуть фінансову підтримку з обласного бюджету
Рішення прийняли під час засідання ради з питань видавничої справи під керівництвом заступника голови Рівненської ОДА Світлани Богатирчук-Кривко.
Загалом на розгляд комісії місцеві видавці подали 20 книг з пропозиціями друку на понад 244 тисячі гривень. Проте, зважаючи на обмежені фінанси, виділені з обласного бюджету, а це 170 тисяч, члени експертної ради вирішили зменшити тираж книг.
Як зазначила Світлана Богатирчук-Кривко, основну увагу комісія звертала на ті видання, котрих не достатньо в бібліотеках та школах Рівненської області. Тому особливий акцент – історичним, краєзнавчим виданням, а також книгам для дітей. Крім того, важливим у прийнятті рішення є думка обласної спілки письменників та участь у конкурсі «Краща книга Рівненщини».
Так, більшість голосів членів координаційної ради отримали літературно-краєзнавчий альманах Рівненщини «Погорина», дитяча книжка Тамари Бацмай «Абетка», автобіографія Уласа Самчука «Планета ДІ-ПІ: нотатки й листи. П’ять по дванадцятій», а також збірка творів Вікторії Самчук «Свічі моєї не гасіть».
Значну підтримку комісії одержав авторський літературний проект – альманах творчості дітей із сімей захисників України «Ангел на ротації».
Фінансове сприяння матимуть також: етно-вірші Ірини Баковецької-Рачковської «Write, Tomboy, write або Якби Бенксі жив у місті Ра», літературне видання «Каландайка. Історія Дикого Заходу України про бурштинові війни, кохання, зради і перемоги» авторства Ярослава Щевича та «Книга Рівненщини 2016» роботи редакційно-видавничого відділу обласної універсальної наукової бібліотеки.
Після друку книги, тираж кожного видання буде безкоштовно переданий для розповсюдження серед бібліотек Рівненської області.
Перелік книг, поданих на конкурс відбору кращих творів місцевих авторів
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
442 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять − 13 =