До територіальних органів Держземагентства у Рівненській області з клопотанням про надання земельної ділянки звернулися 97 учасників антитерористичної операції.

61 сім’я військовослужбовців – учасників АТО отримали дозволи на розробку документації із землеустрою, а троє захисників Вітчизни вже оформили земельні ділянки у власність. Решта заяв знаходяться на розгляді фахівців.

За словами начальника головного управління Держземагентствау Рівненській області Світлани Богатирчук-Кривко, найбільше заяв надходить від жителів обласного центру для надання земельних ділянок в межах міста. Відтак, міському голові Рівного Володимиру Хомку направлено лист щодо сприяння безоплатного отримання земельних ділянок учасникам АТО та членам їх сімей.

Загалом в області для учасників антитерористичної операції визначено 545 гектарів землі. Ділянки, запропоновані для військових, двох типів – для ведення сільськогосподарських робіт – 289 гектарів, та для будівництва – 225 гектарів. Водночас, землевпорядники області продовжують аналізувати та узагальнювати інформацію про вільні земельні ділянки, які можуть бути передані у власність військовослужбовцям.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

tomat_green-01

419 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сім − три =