На Рівненщині опалювальний сезон розпочався 6 жовтня.
Наразі до тепла підключили майже 95 % житлових будинків та 90 % соціальних закладів.
Опалення безперебійно забезпечують близько 770 котелень, що складає 96% від усієї кількості.
Про це повідомив голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко під час селекторної наради щодо готовності до осінньо-зимового періоду під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.  
«Опалювальний сезон зазвичай стартує з середини жовтня. Проте, зважаючи на погіршення погодних умов, ми не чекали цього числа і розпочали його раніше. І вже за кілька днів область стовідсотково підключиться до опалення», – зазначив Олексій Муляренко.
Водночас керівник області зауважив, що в умовах підвищення ціни на житлово-комунальні послуги на Рівненщині максимально підтримують малозабезпечені сімї. Їх залучають до системи субсидій.
Так, соціальну державну підтримку наразі отримує половина господарств Рівненщини, а це майже 190 тисяч родин. Водночас в області повністю перерахували житлові субсидії для тих людей, які раніше ними користувалися.
Підсумовуючи нараду, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав місцеву владу забезпечити потреби і підтримку громадян під час опалювального сезону, а також бути готовими до погіршення погодних умов.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
357 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − 4 =