35_bigЯк стало відомо сайту “Новини по-рівненськи” у неділю в Гощі хлопець намагався скоїти суїцид. Для цього юнак обрав недобудований та покинутий ще з радянських часів “Райком”. Місцева жителька, яка стала свідком події розповіла, що хлопець був добряче напідпитку, кричав, що він нікому не потрібний та вже звішував ногу аби зістрибнути. Його намагалися вгамувати, умовляли не робити дурниць. До будівлі приїхала швидка допомога та прибули люди з поліції. Врешті дівчина юнака, схопила його за руки, відразу підбігли спільні товариші та відтягнули горе-самогубцю від краю даху.
Сам хлопець не місцевий, проте дівчина його з самої Гощі.
За неперевіреною інформацією, напередодні у супроводі поліції юнак їздив до села Воскодави на місце ймовірного злочину – адже його підозрюють у крадіжці. Однак не загроза сісти за грати спонукала його до самогубства, виною усьому нещасливе кохання. Дівчина хлопця вирішила розірвати із ним стосунки. Чи відповідає інформація дійсності сайт “Новини по-рівненськи” з’ясує згодом.
А поки гощанці нарікають на саму покинуту будівлю, адже вона, як магнітом манить туди дітей. Люди, що проживають поряд постійно бачать там дітвору, яка проводить там свій вільний час або ж просто прогулює уроки.
“Одного разу з тієї будівлі вже впав хлопець. Він лишився інвалідом. Краще її б знесли”, – каже гощанка Наталія.
Вікторія Малецька 

 

1 471 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 1 =