фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Прокуратурою Рівненської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно адвоката з Володимирецького району, який підбурив свого клієнта до давання хабара службовій особі та протиправно заволодів його грошовими коштами.
В ході досудового розслідування встановлені докази одержання адвокатом в його ж офісі 2 тис дол США від підзахисного для начебто вирішення питання з правоохоронними органами та судом про не засудження останнього до покарання, пов’язаного з позбавленням волі.
03.02.2017 прокурором Рівненської області повідомлено адвокату про підозру у вчиненні корупційного злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 КК України (підбурювання дати неправомірну вигоду службовій особі, яка займає відповідальне становище), а також кримінального правопорушення, що передбачене ч. 1 ст. 190 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою).
Щодо вказаної особи 16.02.2017 судом застосовано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.
Триває досудове розслідування, яке здійснюють слідчі слідчого управління Головного управління Національної поліції в Рівненській області, з метою з’ясування усіх обставин кримінального правопорушення та скерування обвинувального акту до суду у найкоротший термін.
Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області
752 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять + 18 =