В день Святого Водохреща до озера Басів Кут, що у Рівному, прибули представники декількох військових частин місцевого гарнізону. Більше половини з них строковики, які вперше готувалися до оздоровчої процедури купання, решта – контрактники, які не перший рік купаються в цей день саме тут. Підійшовши до освяченої водойми в колону один за одним військовослужбовці заходили у воду, христилися та занурювалися по три рази з головою.
Як зазначив головний старшина батальйону охорони та обслуговування оперативного командування «Захід» старший прапорщик Петро Денисюк, за час проходження військової служби на Богоявлення він купався в різних водоймах. Найбільше запам’ятався Африканський континент під час виконання Миротворчої місії ООН, де вода у святковій купелі вище 20 градусів з позначкою плюс. Інша справа тут, де все рідне і знайоме. Старший прапорщик Петро Денисюк переконаний, що купання в льодяній воді не може привети до хроби, а є виключно запорукою здоров’я і наснаги кожного християнина на весь рік.
Цього ж дня, в джерелі Святої Анни, яке знаходиться на кордоні Рівненської та Тернопільської областей група військовослужбовців окремого полку зв’язку у складі солдатів, сержантів та офіцерів здійснили екскурсію, де ознайомились з історією християнської святині та занурились у святу воду. Серед контрактників, які виявили бажання купатися було декілька жінок-військовослужбовців, які звикли не відставати від чоловіків ні в бойовій підготовці, ні в дозвіллі.5
Повідомляє офіцер прес-служби Міністерсва оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец
496 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × 3 =

НОВИНИ