фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Відповідно до умов проекту Світового банку «Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області» на Рівненщині необхідно створити Центр лікування серцево-судинних захворювань, який надаватиме медичну допомогу відповідного напрямку на третинному рівні.

Такий Центр вирішено створити на базі відділення інтервенційної радіології обласної клінічної лікарні.

Тож з метою співфінансування грантового проекту з обласного бюджету пропонують виділити 800 тисяч гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації і проведення капітального ремонту в операційному блоці відділення інтервенційної радіології обласної клінічної лікарні. Для цього необхідно внести зміни до обласного кошторису.

Натомість, за рахунок коштів Світового банку, які надійшли у сумі 1 мільйон 950 тисяч доларів США буде закуплено та встановлено у Центрі сучасний ангіограф. Про це повідомив заступник начальника управління охорони здоров’я Василь Височанський.

Тож сьогодні у ході засідання «бюджетної» комісії обласної ради депутати погодили внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік.

Але остаточне рішення з цього та інших питань буде прийняте за результатами голосування на пленарному засіданні сесії облради 17 червня.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

416 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 3 =