Для дітей Оржева, що у Рівненському районі, будують сучасний дитсадок на півтори сотні місць.
Вже майже 20 років на території селища відсутня база для навчання малюків. Адже наприкінці 90-х років тодішній дошкільний заклад закрили у зв’язку із банкрутством підприємства, на балансі якого перебував дитсадок. Згодом дозволу на відкриття дитячого закладу у цьому приміщенні не давала санстанція.
Будівництво садочка розпочалося у 2013 році. Через брак коштів тоді вдалося лише залити фундамент будівлі. Частково будівельні роботи розпочалися у минулому році, а продовжилися цьогоріч.
Двоповерхова будівля закладу становить близько 2 тисячі квадратних метрів.
«На обєкті потрібно зробити величезний обєм роботи. Але хочу запевнити, що все буде виконано не будь-як, а надзвичайно якісно та згідно графіка. Адже це буде перший дитсадок у селищі і надзвичайно важливо, аби дітям там було комфортно», – розповів   директор департаменту з питань будівництва та архітектури Ярослав Мазярчук, який ознайомився із ходом будівництва.
Будівельники вже звели стіни, дах покрили металочерепицею. Також встановили енергозберігаючі вікна із подвійними склопакетами. Наразі приміщення утеплюють. Фасад дитсадку планують оздобити малюнками.
Триває ремонт і в середині приміщення. Так, будівельники  штукатурять майбутні групи, актову залу та харчоблок для дошкільнят. Завершуються роботи із встановлення мережі опалення, водопостачання та каналізації.
Восени на прилеглій території заплановане монтування модульної котельні, що працюватиме на місцевій сировині. Водночас територію дитсадка обгородять та проведуть благоустрій.
Загальна вартість садочка складає 28 мільйонів гривень. Минулоріч з держбюджету на будівництво надійшло 7 мільйонів, цьогоріч – 6,5. Співфінансування з районного бюджету складає 2,5 мільйонів. Решту коштів планують отримати від перевиконання обласного та районного бюджетів, або з державного фонду регіонального розвитку у наступному році.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
581 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять + 2 =