Природні стихійні явища (буревії, сильі зливи, град тощо), завдають лиха як сільському, так і лісовому господарству. Нещодавно в окремих областях через різкі перепади температур пройшли буревії, які пошкодили лісові масиви на значних площах.
508
За оперативними даними у Рівненській області пошкоджено ліси на площі 167 га, знищено – на площі 22 га.
У сусідній Волинській області пошкоджено 1788 га лісових насаджень, у тому числі 30 га знищено суцільно.
Спеціалістами лісозахисних підприємств спільно з працівниками лісових господарств  продовжується робота з обстежень  та виявлення пошкоджених лісових насаджень і планування в них  відповідних санітарно-оздоровчих заходів з метою ліквідації наслідків стихійного лиха.
Інформацію про планування та здійснення необхідних санітарних рубок буде оприлюднено  на сайтах обласних управлінь лісового та мисливського господарства.
  Нагадаємо, що відповідно до доручення т. в. о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христини Юшкевич, обласні  управління  лісового та мисливського господарства  мають посилити контроль над здійсненням санітарних рубок та забезпечити  широку роз’яснювальну кампанію до ухвалення Урядом змін до Санітарних правил у лісах України.
Повідомляє прес-служба Держлісагентства 
Теґи:   
473 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 3 =