99310d7697Учора, 9 березня, о 12.30 год. працівники Сарненської дистанції колії регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» виявили підмив насипу земляного полотна на 20 км дільниці Антонівка-Зарічне. Тут знову несанкціоновано добували бурштин.

Зловмисники своїми діями спровокували пошкодження земляного полотна у вигляді локальних розмивів з утворенням брівок відриву, які проходять по торцях шпал. Оскільки земполотно та баластна призма на даній дільниці складені з піщаних грунтів, це прямо загрожує безпеці руху поїздів. Тому залізничникам довелося з 13.00 видати попередження про обмеження швидкості з 40 км/год. до 5 км /год.

251ec80a66

Поїзд, який за розкладом курсує дільницею о 16 годині, пропустили із обмеженням швидкості. Після проїзду цього поїзда дільницю закрили для проведення відновлювальних робіт. Матеріали про випадок, а також листи-звернення залізничники надіслали усім правоохоронним органам та органам місцевої влади.

eaabbc0551

Нагадаємо, на ділянці Антонівка-Зарічне такі випадки не поодинокі. Тож дії зловмисників, бездіяльність правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування можуть призвести до катастрофи.

Через неможливість забезпечення безпеку руху поїздів магістраль змушена буде ініціювати припинення руху на дільниці, що в свою чергу, викличе негативний резонанс серед місцевих мешканців, які щодня користуються послугами залізниці.

Повідомляє прес-центр Львівської залізниці

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Рівному відбудеться соціальна вистава «Театр простих історій»

На Рівненщині імениті футболісти провели черговий тур «Розминки від чемпіона»

На Рівненщині засудженому прислали чай за наркотиками

Рівненський архієпископ відвідав Нідерланди

Рівненські депутати звертаються до столичної влади щодо надмірних тарифів на комуналку

На Рівненщині поблизу меліоративного каналу знайшли артилерійській снаряд

Учасники війни та АТО з Рівненщини до 5 травня отримають грошову допомогу

НА РІВНЕНЩИНІ РЕШТКИ БЕЗВІСТИ ЗНИКЛОЇ ЖІНКИ ЗНАЙШЛИ У ЛІСОВОМУ МАСИВІ

На Рівненщині жінка з палаючої оселі вивела сусіда

Протягом березня у Рівному буде Франкофонія

1 107 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять − 6 =

НОВИНИ