Погрожуючи предметом, схожим на пістолет, 33-річний Олексій*, житель міста Острог, відібрав у 68-річної острожанки Галини* вісім тисяч гривень.

Аби трохи роздобути грошей, Олексій вирішив завітати до своєї знайомої Тамари*, яка нещодавно продала автомобіль. Тож підкріпившись спиртним, чоловік попрямував до Тамари. Однак жінки не виявилося удома, натомість двері відчинила її мати, Галина.

Погрожуючи предметом, схожим на пістолет, який Галина сприйняла як справжній, Олексій увійшов до помешкання. Після нетривалих погроз та образ чоловік почав вимагати у жінки гроші. Перелякана Галина віддала зловмиснику усі свої заощадження, а це вісім тисяч гривень.

14

Отримавши гроші, Олексій вийшов з квартири, а Галина зателефонувала правоохоронцям. Вже наступного дня Олексія затримали міліціонери.

– Відносно Олексія слідчі Острозького МВ УМВС проводять досудове розслідування за частиною 3 статті 187 Кримінального кодексу України (розбій). – повідомив перший заступник начальника Острозького МВ України в Рівненській області – начальник слідчого відділення Микола Ковальчук. – За такий спосіб заробітку Олексію загрожує позбавлення волі на строк до 12 років.

Предмет, яким погрожував чоловік, вилучений та направлений на експертизу до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Рівненській області, яка й визначить, чи є він вогнепальною зброєю.

Крім того, слідчим суддею Острозького районного суду відносно Олексія обраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

*Всі імена змінені з етичних міркувань

Повідомляє Вікторія Антонова, Острозький МВ УМВС України в Рівненській області

577 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + шість =