розбещення

фото: beztaby.te.ua

На сайті “Новини по-рівненськи” уже публікувався матеріал про те що на Рівненщині п’ятирічну дівчинку розбещував сусід, до дітей якого та приходила гратись. Наразі ця історія має своє продовження…
32-річному Олександрові із села Оженин, якого підозрюють у розбещуванні 5-річної сусідки, заборонили виходити з будинку. Суд обрав йому міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Чоловік днями повернувся із лікування з Острозької психіатричної лікарні. Там, нагадаємо, він лікувався від алкогольної інтоксикації. Щодо Олександра провели ряд експертиз. Пройшла психологічну експертизу і маленька Софійка. Її висновки будуть у матеріалах справи.
Як розповідає, мама дівчинки Тетяна, Софійка стала краще спати. Втім, на вулицю дитина, якщо бачить сусіда, не виходить. Не вдається малечі тепер безтурботно бігати вулицею. Адже Олександр, хоч і має сидіти в будинку, час від часу цю заборону порушує. За словами мами Софійки, його вже бачили на залізничному вокзалі у селі Оженин. Також він часто ходить дорогою попід хатою у Кондратюків. Тетяна зверталась із відповідним повідомленням на 102, втім, поки правоохоронці приїхали в Оженин, Олександр вже був вдома, тож зафіксувати порушення не вдалось.
«Незабаром на підозрюваного, а тепер Олександр має такий статус офіційно, – прокоментував керівник Острозького райвідділу поліції Андрій Веремчук, – одягнуть електронні браслети. Це дасть можливість контролювати усі переміщення чоловіка. Якщо він порушить міру запобіжного заходу, ми складемо про це акт і направимо його до суду. Суд вправі обрати йому суворіший запобіжний захід, наприклад, тримання в СІЗО.
Нагадаю, що Олександр зізнався у скоєному. Нині тривають експертизи. Але коли вони будуть завершені, залежить не від нас. Як тільки слідчий збере усю необхідну доказову базу, матеріали справи будуть передані до суду».
Надія Литвинюк
1 560 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 5 =