На екскурсію до Дубенського відділу поліції сьогодні завітали учні п’ятих, шостих та восьмих класів місцевих шкіл, аби на власні очі побачити, як несуть службу вартові Закону.
pm725image001
Школярі мали змогу ознайомитись з умовами приміщення для затриманих, побачити самих зловмисників, які там утримуються на сьогодні, та …посидіти в спецавтомобілілі для їх перевезення.
pm72image002
Провели з учнями і виховну годину. Дубенські поліцейські нагадали їм про правила безпеки дорожнього руху, особливо по дорозі до школи. Однак найбільш цікавим для школярів видалося знайомство з роботою експерта-криміналіста. Дітям розповіли про тонкощі роботи зі слідами злочину на місці події, ознайомили з основними видами експертиз. До того ж, кожен із них зафіксував свої відбитки пальців. Також юні гості мали змогу приміряти спецзасоби поліцейського, каску, бронежилет і побачити справжні автомат і пістолет.
pm529image003
«Школярі залишилися задоволеними, адже побачили, як і в яких умовах працюють поліцейські, — зазначив начальник Дубенського відділу поліції Володимир Голубош. — Утім, сподіваємося, що ця зустріч була не лишепізнавальною, а й корисною для кожної дитини, адже надзвичайно важливо, щоб підростаюче покоління змалку вчилося співпрацювати та довіряти поліції».
pm905image004 pm272image006
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
695 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять + 18 =