З нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні в Рівненській облдержадміністрації пройшли урочистості.
Голова ОДА Олексій Муляренко разом із заступником Світланою Богатирчук-Кривко  та заступником голови облради Олексієм Бучинським привітали та відзначили кращих фахівців галузі.
«Для Рівненщини цей день є особливим, оскільки розвиток туризму для нас пріоритетний. Ми маємо зробити все, щоб туристи зупинялися у нас на тривалий час. Потрібно докласти зусилля, і бренд «Рівненщина туристична» стане відомим далеко за її межами», – звернувся до присутніх Олексій Муляренко.
Керівник ОДА зазначив, що наразі в області впроваджують цікаві ініціативи і проекти, є амбітні плани на майбутнє. Це і проект «Медове коло», створення мережі туристичних офісів. Вперше туристичний проект отримав державне фінансування – 700 тисяч гривень виділені для облаштування одного з брендових туристичних об’єктів області – Тунелю кохання.
Олексій Муляренко подякував усім, хто підтримує та долучається до реалізації ідей, адже суттєві кроки для цього вже зроблені.
Так, почесною грамотою облдержадміністрації нагородили голову Правління садового товариства «Західний» Миколу Гапончука – за активний розвиток внутрішнього туризму, відкриття «Стежки кохання» та велопарку «Ремельський».
За забезпечення роботи туристичного інформаційного офісу в місті Острог грамоту одержала його керівник Олеся Гощук.
Також, відзнаку за розвиток внутрішнього туризму та формування позитивного туристичного іміджу області отримали начальник відділу культури і туризму Острозького МВК Ольга Лозюк та голова Бугринської ОТГ Сергій Пилипчук.
За організацію та проведення веломарафонів «Поліська січ» та «Велика пригода у Дермансько-Острозькому національному природному парку», проекту «Медове коло» нагородили  Ольгу Постнікову  – велоактивістку, члена ГО «Спілка велосипедистів Рівного». Голова Шпанівської сільради Рівненського району Микола Столярчук теж одержав грамоту за участь у проекті «Медове коло».
Крім того, відзначили грамотами управління культури і туризму ОДА переможців фотоконкурсу у трьох номінаціях – головного спеціаліста-юрисконсульта департаменту екології  та природних ресурсів ОДА Аллу Зражевську, касира Смизької сільради Дубенського району Людмилу Голуб та велоактивіста Юрія Ойцюся.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
421 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять − тринадцять =

НОВИНИ