Рідні та близькі не змогли змиритись зі смертю трьох молодих троюрідних братів та звернулись за допомогою на телеканал СТБ у “Битву екстрасенсів-16”. Нагадаємо, що 13 березня цього року у селі Зносичі Сарненського району в результаті зіткнення двох мотоциклів загинули молоді хлопці. Водіями двоколісних транспортних засобів були 19-річний та 20-річний місцеві жителі. Обоє від отриманих травм загинули на місці пригоди.

Телеканал СТБ повідомляє – місцева поліція стверджує, що хлопці зіткнулися на мотоциклах. Але на транспортних засобах не було навіть подряпини, а тіла постраждалих перебували в дуже дивних положеннях. Правду з’ясовували екстрасенси нового покоління – учасники «Битви екстрасенсів-16».

«Мій син був дуже побитий. На його голові було видно сліди від ударів. А у його пасажира – Максима, який сидів у нього ззаду, була рана, по якій теж було зрозуміло, що хлопця чимось стукнули», – каже батько одного з хлопців.

3

З рідними загиблих згодна й експерт-криміналіст проекту Наталія Костильова: «Травми, які були у всіх трьох хлопців були не характерні для ДТП. У них були розбиті голови фактично однаково – ззаду на потилиці. І це травми, швидше за все, від удару тупим металевим предметом».

Виходячи зі слів рідних та експерта-криміналіста, виникає питання, як такі травми могли бути на тілах загиблих, якщо вони зовсім не характерні для ДТП?

«Я бачу яскраве світло на дорозі. Саме воно убило їх!» – розповів екстрасенс Кінг Ква Зулу.

В ході розслідування про незрозуміле світло говорила ще одна ясновидиця Ольга Стогнушенко. А чорна відьма Ольга Волошина й зовсім шокувала всіх присутніх: «Це дорога смерті! Вона веде прямо до Пекла!»

1

Так чому ж на звичайній сільській дорозі щомісяця трапляються аварії з летальним результатом? Хто винен у смерті хлопців – вони самі або їх все ж убили, як припускають рідні?

Переглянути розслідування екстрасенсів на Рівненщині можна за посиланнями:

http://bitva.stb.ua/ua/episode/bitva-ekstrasensov-16-sezon-vypusk-4-chast-1-ot-23-10-2016/

http://bitva.stb.ua/ua/episode/bitva-ekstrasensov-16-sezon-vypusk-4-chast-2-ot-23-10-2016/

4 365 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 5 =