На Рівненщині відбувся регіональний фестиваль духової музики «Дзвенить оркестрів мідь». Мистецький захід проходив в готельно-розважальному комплексі «Скольмо» десятий рік поспіль, втім вперше його присвятили Дню Матері.

Цьогоріч свою майстерність на фестивалі продемонстрували кращі аматорські духові оркестри Рівненської, Волинської та Тернопільської областей.

Глядачі могли побачити марш-парад та плац-концерт (дефіле). Також колективи виступили зведеним оркестром та презентували свої концертні програми.

Кульмінацією свята став виступ зведеного оркестру учасників, у виконанні якого прозвучали музичні твори «О, Україно!», «Гей, там на горі січ іде». Головним диригентом фестивалю виступив заслужений працівник культури України Володимир Вакулін.

 «Такі заходи популяризують духову музику, котра є складовою частиною української культурної спадщини», – зауважив гість свята заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук. – Цьогоріч фестиваль зібрав найбільшу кількість людей – близько 4 тисячі глядачів та вісім колективів. Це означає, що духове виконавство розвивається і зацікавлює все більше публіки».

Колективи-учасники отримали дипломи та сувеніри від організаторів фестивалю –  управління культури і туризму облдержадміністрації, обласного центру народної творчості, відділу культури і туризму Рівненської райдержадміністрації.

3 5 6

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

339 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × два =