Питання об’єднання територіальних громад як перспективного напрямку розвитку місцевого самоврядування стало предметом обговорення учасників Форуму місцевого розвитку, який відбувся 22 березня в Дубно. Співорганізаторами заходу виступили Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування та Дубенська міська рада.

DSCN0763

Представники органів місцевого самоврядування Рівненщини спільно з народними депутатами, представниками виконавчої влади та експертного середовища обговорили найбільш актуальні проблеми, з якими стикаються територіальні громади в процесі об’єднання.

Виступаючи перед учасниками Форуму, голова Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук, зокрема, наголосив: «Одним із головних завдань децентралізації, про яку зараз так багато говорять, повинна стати самодостатність громад. Ситуація, коли абсолютна більшість сільських рад є дотаційними, повинна відійти в минуле».

Олександр Корнійчук запевнив, що процес об’єднання територіальних громад на Рівненщині в контексті децентралізації буде на його постійному особистому контролі. Саме з цією метою головою обласної ради було реанімовано діяльність Координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради. На її засіданнях будуть предметно розглядатися проблеми, які виникатимуть у територіальних громад у процесі об’єднання.

«Всі ми повинні усвідомити: процес реформування місцевого самоврядування і загалом системи державного менеджменту вже розпочався. Маю глибоке переконання, що головним його принципом має стати максимальне делегування на місця як повноважень, так і фінансових ресурсів», – зазначив голова обласної ради Олександр Корнійчук.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Завтра у Рівненській ОДА обговорять Закон про адміністративні послуги

До Рівненського ЦНАПу з’їхалися 18 районних представників

Кожна об’єднана громада Рівненщини отримає гроші на розвиток інфраструктури

У ГОРИНІ ВИЯВИЛИ ТРУП ЖІНКИ

До Рівного приїздить гумористичне шоу “Дизель – шоу”

ТРИ МИСЛИВСЬКІ РУШНИЦІ, ДВА САМОРОБНИХ ПРИСТРОЇ ДЛЯ СТРІЛЬБИ ТА НОЖІ ЗДАЛИ ЖИТЕЛІ РІВНЕНЩИНИ ДО ПОЛІЦІї

ЗАВТРА У РІВНОМУ ЗАПРОВАДЯТЬ УНІКАЛЬНУ «КАРТКУ РІВНЯНИНА»

На Рівненщині врятували житловий будинок від повного знищення вогнем

Обрано переможців конкурсу «Краща книга Рівненщини 2016 року»

Рівненські митці зможуть долучитись до «Креативної Європи»: онлайн

Теґи:
584 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − 7 =