Про це до міліції повідомив власне сам потерпілий, 36-річний місцевий мешканець Петро. За обставинами події вже провадиться досудове розслідування за частиною 1 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж).

– Зловмисником виявився 28-річний млинівчанин Віталій, який, як показала перевірка, перебуває на обліках у лікарів психіатра та нарколога – розповів деталі по зазначеному вище факту т.в.о. начальника Млинівського РВ УМВС Сергій Волков. – Зі свідчень обох сторін стає зрозумілою картина злочину.

Петро зайшов до кафе в обідню пору та присів за барною стійкою. Через деякий час сюди забіг досить п’яний Віталій та почав щось шукати, розпитувати, чи ніхто не бачив його срібного ланцюжка й хрестика. Він запевняв, що загубив їх. Підійшовши до Петра, побачив у нього на шиї ніби схожі вироби, також срібні.

Без будь-яких питань шарпнув за ланцюжка та побіг. Потерпілий наздогнав кривдника неподалік автостанції.

Вже у райвідділі захмелілий зловмисник пояснив свій вчинок тим, що був переконаний, що це його втрачені речі. Однак істину в цій історії ще належить встановити міліції.

Щодо покарання, то за санкцією кваліфікованої статті, воно може становити до чотирьох років ув’язнення.

Про це повідомляє Олеся БОНДАРЕЦЬ, Млинівський РВ (з обслуговування Демидівського та Млинівського районів) УМВС України в Рівненській області

499 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − два =

НОВИНИ