Уроки фізкультури для школярів Могилянівської ЗОШ та Острозької ЗОШ №1 у рамках спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона» провели Заслужений майстер спорту України, багаторазовий призер та переможець Паралімпійських ігор Ігор Косенко та майстер спорту України міжнародного класу з футболу серед спортсменів з вадами слуху Василь Ажнюк.

Досвідчені спортсмени в ході розминки показали учням вправи, які й самі використовують під час тренувань. Гості наголосили на важливості систематичного виконання комплексів вправ, котрі розігріють м’язи всього тіла і не дозволять отримати травму, адже в здоровому тілі – здоровий дух. Просто на шкільному майданчику, після проведення розминки, спортсмени продемонстрували навички володіння м’ячем.

Mogilanivska 2.JPG– Майстерність та елегантність виконаних вправ зачарувала не тільки дітей, а й дорослих. Учні з захопленням слухали атлетів, ставили запитання, фотографувалися з іменитими футболістами. Обидва майстри легко знайшли спільну мову з учнями, адже багато працюють з підростаючим поколінням на тренуваннях та спортивних зборах. Василь Ажнюк навіть обрав своєю професією роботу з дітьми. Після завершення спортивної кар’єри в 2012 році, молодий спортсмен працює тренером-викладачем з футболу в Острозькій загальноосвітній школі-інтернаті для дітей з вадами слуху, – повідомили у комунальному закладі «Рівненський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

На Рівненщині засудженому прислали чай за наркотиками

Рівненський архієпископ відвідав Нідерланди

Рівненські депутати звертаються до столичної влади щодо надмірних тарифів на комуналку

На Рівненщині поблизу меліоративного каналу знайшли артилерійській снаряд

Учасники війни та АТО з Рівненщини до 5 травня отримають грошову допомогу

НА РІВНЕНЩИНІ РЕШТКИ БЕЗВІСТИ ЗНИКЛОЇ ЖІНКИ ЗНАЙШЛИ У ЛІСОВОМУ МАСИВІ

На Рівненщині жінка з палаючої оселі вивела сусіда

Протягом березня у Рівному буде Франкофонія

У Костополі відбувся Міжнародний турнір з греко-римської боротьби «Надія- 2016»

На Рівненщині горіли два автомобіля

759 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять + 1 =

НОВИНИ