За словами педагогів, зараз як ніколи необхідно приділяти увагу патріотичному вихованню. Відтак, краєзнавці самі відвідують навчальні заклади й розповідають наймолодшим школярам про події, які наразі відбуваються в Україні, в розрізі історичного досвіду нашої держави.

Нещодавно працівники КЗ «Рівненський обласний краєзнавчий музей» Рівненської обласної ради завітали до учнів НВК № 12 з виїзною екскурсією. Свої гостини музейники приурочили до 71 річниці визволення обласного центру. Оскільки екскурсія проводилась для наймолодших школярів, працівники музею більше акцентували увагу на побуті рівнян в часи окупації та тому як жили діти під час війни.

Загалом співпраця з краєзнавчим музеєм в такому форматі відбувається не вперше У цьому навчальному закладі Рівного вже декілька років поспіль практикують виїзні екскурсії краєзнавчого музею. Особливо це актуально взимку. Адже діткам не доводиться мандрувати через півміста, натомість працівники музею приїжджають до них з експонатами.

– На жаль, те що відбувалось 70 років тому в Україні, нині відбувається на сході нашої держави. Ми показуємо фотографії зруйнованого міста. Фото, де навіть можна побачити людські жертви. На жаль, такі картини діти бачать по телебаченню, адже такі події нині відбуваються на сході нашої держави, – розповіла завідуюча сектором новітньої історії Рівненського обласного краєзнавчого музею Оксана Яремчук.

Наступну подібну екскурсію у нвчальному закладі музейники проведуть вже за декілька днів. Фахівці дітям розкажуть про те, хто такі Герої Небесної Сотні.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Теґи:     
457 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × один =