dsc_0017У День українського козацтва, День захисника України та свято Покрови Пресвятої Богородиці Острозький військовий ліцей-інтернат відзначав 15-ту річницю створення навчального закладу. Святкування пройшли у стінах Рівненського драматеатру.
Сотні людей, серед яких батьки, друзі, випускники, вчителі, військовослужбовці, правоохоронці, прийшли подивитися на урочисту інавгурацію першокурсників. Зал був переповнений, але святкового настрою це анітрохи не зіпсувало.
Дійство було вражаюче. Юнаки у формі крокували сценою, грали у духовому оркестрі, співали. Привітати ліцеїстів прийшли перший заступник голови Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук, заступник голови облдержадміністрації Ігор Тимошенко, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Григорій Таргонський, заступник начальника інституту з навчальної та наукової роботи, полковник  Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова Валерій Шестаков.
«Недарма, сьогодні на сцені, ми бачили воїна УПА, січового стрільця та сучасного бійця. Всі вони – охоронці нашої держави. Ми горді за них. Так само, ми горді і за наших ліцеїстів. Понад двісті випускників військового інтернату, на сьогодні, в зоні АТО» – зауважив Ігор Тимошенко.
«Острозький військовий ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Рівненської обласної ради налічує близько тисячі випускників. За словами керівників закладу, вісімдесят відсотків з яких, згодом пов’язують своє життя із військовою службою.
«Бачу, що ви вже зрозуміли куди потрапили. А як вами пишаються батьки. Ми разом повинні берегти нашу державу. Україна славиться тими, хто гідно боронить свою рідну землю. Хочеться подякувати вчителям, які гідно несуть місію вихователя, адже ми бачимо, що юнаки хочуть вступати до цього закладу, хочуть тут навчатися. Миру вам всім. Миру Україні» – привітав Григорій Таргонський.
Після церемонії складання урочистої клятви на вірність Вітчизні, кожен першокурсник традиційно отримав у подарунок Біблію та знакові подарунки. Нагороди і почесні грамоти, вручили керівництву та викладачам комунального закладу. Святкування завершилось цікавим концертом.dsc_0060
Повідомляє прес-служба управління освти і науки РОДА
651 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × чотири =

НОВИНИ