14 жовтня, у день який символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України, комунальний заклад «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Рівненської обласної ради відзначив своє 15-річчя. В урочистих заходах взяв участь перший заступник голови Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук.
DSC_0340.jpg
У Рівненському облмуздрамтеатрі відбулася також 16-а інавгурація ліцеїстів першого курсу та церемонія складання урочистої клятви на вірність Вітчизні. Традиційно кожен першокурсник отримав у подарунок Біблію.
DSC_0275.jpgОлександр Корнійчук поділився спогадами про те, як створювався ліцей, з якою гордістю та надією вітали цю подію острожани.
DSC_0365.jpg
– Символічно, що у такий знаменний день ліцей святкує своє 15-річчя. Молодь завжди була в авангарді боротьби за свободу та незалежність. Так є і нині. Дорогі ліцеїсти, будьте гордістю ваших батьків, служіть країні так, щоби вами пишався кожний громадянин нашої держави! Вірю, що ви станете гідною зміною для оборонців нашої землі. Нехай Пресвята Богородиця оберігає Україну та усіх нас. Зі святом Покрови вас! З Днем захисника України! Слава Україні! – зазначив перший заступник голови Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук.
DSC_0282.jpgDSC_0378.jpgПовідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
Теґи:
496 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девятнадцять + вісімнадцять =