парфуми1

Цей показник є одним з найнижчих в Україні
Як повідомив начальник служби у справах дітей ОДА Віктор Марчук, на сьогодні в області функціонує 26 закладів тривалого стаціонарного утримання дітей – 2 системи соцзахисту, 3 охорони здоров’я та 21 освітній заклад.
На початок 2017 року в цих установах виховувалось 3610 дітей, з них 87 сиріт та позбавлених батьківського піклування перебувають на повному державному забезпеченні. А це 2 відсотки від усієї кількості.
Разом з тим, в області й надалі працюють над тим, щоб якомога більше дітей було влаштовано у сім’ї, а не виховувалося в інтернатах. Адже кожна дитина має перебувати в комфортних умовах, її інтереси є пріоритетом. Зокрема, в області діє робоча група щодо реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у Рівненській області.
«Аби виробити стратегію та план дій переходу від радянської системи, нам потрібно пропрацювати кожний заклад і провести оцінку потреб кожної дитини і середовища сім’ї – аби врахувати найкращі інтереси дитини», – переконаний Віктор Марчук.
Нагадаємо, Рівненщина має найкращий показник в Україні по соцзабезпеченню дітей-сиріт. Кожного року кількість сиріт в області зменшується, а у Рівненському та Острозькому районах усі діти охоплені сімейними формами виховання.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
553 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × два =