moroz морозРівненщині під час різдвяних свят замерзли насмерть четверо людей.
Усі – чоловіки віком від 42 до 58 років. Однин з небіжчиків замерз у власній хаті. Це 50-річний житель села Даничів Корецького району. Чоловік ніде не працював, зловживав спиртними напоями. Мертвим його знайшов односельчанин.
Тіла трьох знайшли на дорозі та біля залізничних колій. Температура повітря у різдвяні дні на Рівненщині сягала понад двадцяти градусів морозу, втім, зазначають рятувальники, серед причин трагічних смертей є й надмірна любов до алкоголю. Усі чоловіки зловживали спиртними напоями.
Через люті морози також троє мешканців області потрапили до лікарні з обмороженнями. Серед них – 13 річний хлопчик. Замерзлі кінцівки вони змушені лікувати в умовах стаціонару, позаяк ступінь важкості уражень сягає найвищого рівня.
«Щоб не трапилось таких прикрих випадків, перш за все потрібно тепло вдягатися. Одяг має бути теплим, але легким. Рекомендується перед виходом на вулицю також добре поїсти, не рекомендується вживати спиртних напоїв. Тому що це дає оманливе тепло, розширюються судини, потім вони різко звужуються. Не рекомендується вживати занадто багато і часто гарячих напоїв, тому що це теж призводить до звуження судин», – прокоментував речник ГУ Держслужби з надзвичайних ситуацій в Рівненській області Дмитро МЕЛЬНИК.
Надія Литвинюк
1 075 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять − 13 =