Закопану в купі гною новонароджену мертву дівчинку знайшли на Рівненщині. Чи довго вона там пролежала, поки зясовують експерти. Втім, очевидиці стверджують: тіло встигли пошарпати собаки. Її маму тепер шукають правоохоронці. Бо як тільки жінка дізналась про те, що дитину знайшли, втекла із села. Чому багатодітна жінка закопала новонароджену донечку?  
За хлів, де лежить купа гною, близько обідньої пори пішли діти. З яблуні, що росте неподалік, вони планували нарвати яблук. Втім, малеча побачила пошматоване тіло дівчинки. Діти одразу покликали батька.
6
 ….Новонароджена дівчинка – донечка Михайла та його дружини Наталії.  Чоловік запевняє, що про вагітність дружини йому нічого не було відомо. Дбайливо накривши мертве немовля рушником, Михайло викликав поліцію. Заодно зателефонував у церкву. Там працює його дружина. Як тільки жінка зрозуміла, що її вчинок викрили, зникла із села. « Я цілу ніч ходив шукати! Кругом: по рівчаках, по ставках. У неї при собі немає телефона, бо в нас він один на всіх», – каже Михайло.
7
Востаннє Наталію бачили на мосту в центрі села. В якому напрямі пішла жінка, невідомо навіть правоохоронцям. Вони разом із мешканцями села прочісують навколишні ліси та луги вже другу добу. Та марно.
8
В селі приголомшені вчинком Наталії. Селяни кажуть: ніхто не помічав цікавого стану жінки. Позаяк вона повної статури, про вагітність нікому не розповідала, на самопочуття не скаржилась, повноцінно працювала в господарстві. «Вона  – жінка непогана. Тож ми на таке не могли й сподіватись, – каже мешканка села Козак Ганна БУКАТА. – Я востаннє її бачила два тижні тому, як ходила до церкви. Жодних ознак вагітності! Вона, щоправда, одягалася у вільного крою одяг. Тож ніхто й подумати не міг!»
Разом із Михайлом Наталія виховувала чотирьох дітей. Старшому 20 – нині він служить у Збройних силах України. Двом донечкам подружжя 14 та сім років. Найменшому синочкові – 5. А кілька років тому в родині сталося лихо –   важка хвороба забрала п’яту їхню дитину. Родину у селі вважають благополучною.  « Наталія спокійна толкова жінка. Керувала церковним хором. Щоб п’яниця якась, то ні, – каже  мешканець села Козак Роман МЕЛЬНИЧУК.
Нині у слідства чимало запитань до експертів. Найважливіше: чи закопана дівчинка народилась живою. «За фактом умисного вбивства відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статі 115 ККУ, – прокоментувала подію речниця ГУ Нацполіції в Рівненській області Ольга ОЛІЙНИК.  – Тіло немовляти відправили в морг для проведення судово-медичної експертизи».
Родина жінки не втрачає надії, що вона сама повернеться додому. Кажуть: яким би жахливим не був вчинок Наталії, та решта її дітей попри все потребують материнської любові та піклування.
Надія Литвинюк
2 358 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + одинадцять =