З цієї нагоди та до 35-річчя створення Державного історико-культурного заповідника, в Острозі пройшло урочисте дійство.
Свято відвідали близько тисячі науковців, викладачів, студентів, аспірантів, школярів та гостей.
На гостини до музею-ювіляра завітала заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатрчук-Кривко.
«Острозький музей – це маленька частина великої історії української самобутності, жива пам’ятка та підтвердження величі нашого минулого. Саме тому музей є одним із найпривабливіших туристичних об’єктів не лише Рівненщини, а й України», – зазначила Світлана Богатирчук–Кривко.
У рамках святкування, для гостей організували виставки із етнографічних колекцій заповідника та фотовиставки з історії Острога та музею. А ще влаштували майстер-класи від народних умільців та підвели підсумки акції «100 видатних острожан».
Для присутніх виступали рівненські колективи та солісти: гурт «Дуліби», Юлія Сидорук, Анастасія Янцур, Павло Міщук, Микола Бобрик та Віктор Гусаров.  А також показали свої таланти митці районного Будинку культури, Острозької дитячої школи мистецтв та Оженинської дитячої музичної школи.
Напередодні, з нагоди ювілею музею провели ювілейну наукову конференцію за участю науковців України, Польщі та Білорусі. На ній презентували ювілейне видання «Острозький науковий збірник» та путівник «Державний історико-культурний заповідник м. Острога».
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:   
673 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × 1 =