Конкурсна комісія з оцінки проектів ДФРР провела своє перше цьогорічне засідання. До складу комісії входять представники Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України. На початку роботи проаналізували стан та реалізацію проектів розвитку, що реалізували за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017році. Минулоріч реалізували чимало соціально важливих проектів, зокрема будівництво садочків у селах Обарів, Новий Корець, та смт Гоща, школи у Пісківській ОТГ, та у с. Горбаків. Добудували також  лікарню у Рокитному.  Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко наголосив – є ряд об’єктів реалізація яких має завершитися у 2018 році. Вцілому на 2018 р. Держава на ДФРР передбачила 6 млрд.грн. Тому ми маємо вибрати найбільш відповідні проекти, оцінювати їх потрібно за 5 критеріями  від 0 до 20 балів. Особлива увага приділяється тим проектам, де є співфінансування.
Присутнім розповіли про критерії  оцінювання, та ознайомили зі змінами внесеними до наказу Мінрегіону від 24.04.2015 року, в частині  оцінювання інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів ДФРР.
Міста, села та громади Рівненщини на конкурс  ДФРР цьогоріч  подали 109 проектів, однак зареєстрували на он-лайн платформі лише 90, тому комісія оцінюватиме тільки зареєстровані проекти.  Тож, члени комісії  ознайомилися з усіма вимогами в оцінюванні проектів, а також обговорили інші робочі питання. Тепер усі члени комісії  мають вивчити усі проекти та оцінити їх до 16 лютого.
Повідомляє Офіс реформ проекту ПУЛЬС Рівненського РВ Асоціації міст України
380 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять + 2 =

НОВИНИ