Місця незаконного видобутку бурштину були розташовані на території боліт у заповіднику Рівненської області. Про це сьогодні, 13 липня, повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.
 PM721image001
За словами міністра, бурштиновий «клондайк» та броньовану техніку було виявлено за допомогою беспілотників спепцпідрозділу поліції «Дніпро – 1».
PM644image004
«Сьогодні під ранок спецпідрозділ Нацполіції зайшов на віддалені острова Рокитнівського району Рівненської області. Затримано групу старателей, які чинили опір поліції. Вилучено броньовану машину МТЛБ», – зазначив Арсен Аваков.
PM597image002
За словами глави МВС, видубувачі зараз намагаються організувати місцеве населення на захист «бурштинової мафії».
«МВС не допустить «влади» бурштинової вотчини всередені країни. Ми налаштовані рішуче та закликаємо місцеве населення не вестися на провокації бандитів», – зауважив міністр, додавши, що у разі необхідності, до місця незаконного видубутку «сонячного каміння» будуть направлені підрозділи Національної гвардії України та поліції.

PM526image003

Арсен Аваков закликав колег з інших міністерств як найшвидше внести законопроект, який регулюватиме питання видобутку бурштину.
Нагадаємо, що вчора Арсен Аваков наголосив на необхідності нормативного врегулювання бурштинового видобутку на державному рівні. Раніше за організацію бурштинової ОЗГ було затримано заступника прокурора Рівненської області.
 Повідомляє департамент комунікації МВС України
707 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два − 2 =