У Рівненському обласному  інституті післядипломної педагогічної освіти відбулась всеукраїнська науково-практична конференція присвячена модернізації початкової освіти.

У ній взяли участь науковці, студенти, вчителі-практики, керівники інноваційних навчальних закладів, представники районних, міських, обласних відділів та управлінь освітою, методичних кабінетів.

Долучились до обговорення понад сто учасників  із Рівненської, Дніпропетровської, Хмельницької, Закарпатської, Кіровоградської, Черкаської областей  та міста Київ. Конференція тривала два дні та об’єднала теоретичну та практичну частину. Першого дня науковці обмінялись досвідом впровадження інноваційних підходів у початковій школі, науково-методичними напрацюваннями, опануванням інформаційно-комунікаційних технологій та презентували науково-педагогічний проект «Росток» у навчально-виховний процес закладів країни.

«Такі конференції неабияк допомагають здобувати знання та досвід, особливо для молодих педагогів. Модернізація початкової освіти – це в першу чергу досягнення її нової якості, відповідності сучасним життєвим потребам розвитку країни, орієнтація не лише на засвоєння учнями знань, а й на розвиток їх особистості», – зазначив начальник відділу управління освіти і науки Рівненської ОДА Святослав Сидорук.

Під час практичної частини педагоги мали змогу побувати у кількох рівненських експериментальних навчальних закладах: НВК «Колегіум», ЗОШ №8 та ЗОШ №18. Там учасники конференції ознайомились із науково-дослідною діяльністю навчальних  закладів,  впровадженням інноваційних підходів у навчанні та вихованні учнів та побували на уроках вчителів початкових класів.

За матеріалами управління освіти і науки ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Рибалкам Рівненщини невдовзі доведеться заховати всі свої рибацькі снасті.

На Рівненській АЕС будують комплекс з переробки радіоактивних відходів

У Рівному рятувальники провели для дітей правоохоронців екскурсію у пожежно-рятувальній частині

НА РІВНЕНЩИНІ У ДТП ЗАГИНУЛИ ДВОЄ МОТОЦИКЛІСТІВ

НА РІВНЕНЩИНІ У ДТП ПОТРАПИЛО ІНКАСАТОРСЬКЕ АВТО

На Рівненщині правоохоронці спіймали двох чоловіків за видобуванням бурштину

На Рівненщині з колодязя підняли тіло загиблого чоловіка

Рівненська обласна рада продовжить підтримку проектів розвитку територіальних громад

На Рівненщині чоловік вистрелив собі у груди, але зброї правоохоронці поки не знайшли.

Автомайданівці показали з висоти пташиного польоту, як на Рівненщині видобувають бурштин

Теґи:
474 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять − один =

НОВИНИ