Медицина Для місцевих ЗМІ надійшов електронний лист, який може спровокувати черговий медичний скандал на Рівненщині:

Два місяці тому молода 31-річна рівнянка Лілія Заболотна з вагітністю терміном у 5 місяців була оформлена на збереження до Рівненського обласного перинатального центру. Аномально гострий біль невідомого походження не давав жінці спати та їсти. Згодом вона просто почала кричати не своїм голосом та не давати спокою усьому поверху відділення.

На прохання пацієнтки та її родичів медики реагували неадекватно та лише звинувачували її у психічній неврівноваженості.

Гострий біль у черевній порожнині з кожним днем ставав все сильнішим і сильнішим. Крик жінки став для лікарів нестерпним, проте замість того, щоб викликати хірурга вони викликали психіатра, який почав проводити з жінкою тести на кшталт „Як ви переносите біль?”, „Чи були у вас колись психічні розлади?”. Зрештою психіатр зробив жінку психічно-хворою, після чого її відправили до гінекологічного відділення обласної клінічної лікарні. Там „психічно-хвора” Лілія знову корчилася від болю і не давала життя лікарям. Згодом вона знову опинилася у перинатальному центрі. І так кілька разів поспіль.

 У результаті сьогодні жінці зробили операцію, в неї виявили банальне запалення кишківника, у якому набирався гній. Лікаря у перинатальному центрі звільнено. Жінка схудла до критичної маси тіла, наразі знаходиться у відділенні інтенсивної терапії (реанімація) Рівненської обласної клінічної лікарні. Самостійно дихати Лілія не може. За неї це робить апарат штучного дихання. Щодня родина витрачає на лікування до 10 тисяч гривень.

 РОДИНА ЛІЛІЇ ПРОСИТЬ ЖУРНАЛІСТІВ ЗВЕРНУТИ НА ЦЮ ІСТОРІЮ УВАГУ ЛИШЕ З ОДНІЄЮ МЕТОЮ – ЩОБ ДО МОЛОДОЇ ЖІНКИ БУЛА МАКСИМАЛЬНА УВАГА І ПОТІМ НЕ БУЛО ПІЗНО…”

Подробиці та продовження цієї історії читайте згодом.

2 075 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × 4 =