Під час щорічного свята «Наша спортивна гордість» нагородили 65 кращих спортсменів з інвалідністю та фахівців галузі за підсумками минулорічного сезону.
Традиційно урочистий захід пройшов в обласному центрі «Інваспорт».
Відвідала урочистості та вручила спортсменам державні відзнаки заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.
Орден “За мужність” І ступеня та відзнака “Повний кавалер” ордену для футболіста Сергія Фролова
«У своїй групі регіонів Рівненщина займає перше місце у видах спорту осіб з інвалідністю. А за результатами оцінювання Міністерства молоді та спорту, рівненський центр «Інваспорт» входить до п’ятірки кращих в Україні. Ви – наша гордість, і тому ми надалі будемо виконувати усі матеріальні і моральні зобов’язання перед вами, – звернулась Світлана Богатирчук-Кривко до спортсменів. – У цьому році 15 спортсменів та 10 тренерів отримуватимуть обласну стипендію. Дуже приємно, що 6 призерів та тренер, які брали участь у Паралімпійських іграх, протягом 2 років будуть одержувати стипендії Президента України».
Почесну грамоту КМУ вручили тренеру з футболу Андрію Сікальському
Призери отримали свої відзнаки у 10 номінаціях.
Орден Княгині Ольги ІІ ступеня для дзюдоїстки Катерини Шепелюк
Зокрема, кращих із кращих спортсменів обрали у паралімпійських та дефлімпійських видах спорту та тих, що не входять до програми таких ігор.  Крім того, визначили «Кращу молодь», «Паралімпійські надії», «Юну команду року», «Кращих ветеранів» та «Кращих тренерів-викладачів спорту». Відзнаки також отримали у номінаціях «Тренер року ДЮСШ», «Кращий голова фізкультурно-спортивного клубу» та «Слава Паралімпійського та Дефлімпіського спорту».
Список нагороджених
Вручення відзнаки спортсменці з пауерліфтингу Світлані Коробковій
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

 

303 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × чотири =