a18e6d5bfdcf8bbd372ca96afba543ccОбласна універсальна наукова бібліотека традиційно проводить конкурс «Краща книга Рівненщини».
Пропонують голосувати за кращі книги 2017 року в шести номінаціях:«Краще історико-краєзнавче видання», «Краще довідкове видання», «Краща поетична збірка», «Краще прозове видання», «Краще видання з мемуаристики та документалістики», «Кращий літературний дебют». Крім того, в обласній бібліотеці для дітей можна визначитися із «Кращим виданням для дітей», а в обласній бібліотеці для молоді – з «Кращим виданням для юнацтва та молоді».
– Також опитування відбуваються по всій області в районних та міських бібліотеках. Лише журі обирає переможців у номінаціях «Краще художнє оформлення книги», «Краще поліграфічне видання», – розповіла заступник директора комунального закладу «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» Рівненської обласної ради Олександра Промська.
Обрати кандидатів на перемогу у кожній з номінацій можна проголосувавши на сайті бібліотеки або заповнивши спеціальну анкету в будь-якому з відділів книгозбірні.
Попередні результати голосування будуть оприлюднені в березні на сайті бібліотеки. Офіційне оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбувається щороку 23 квітня – у Всесвітній день книги та авторського права.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
390 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + один =

НОВИНИ