В рамках перевірки професійних вмінь та навичок офіцерів в управлінні оперативного командування «Захід» відбулися контрольні заняття з основних предметів індивідуальної підготовки.

Оцінювання кожного офіцера проведено з предметів військово-медичної підготовки та знання статутів Збройних Сил України за результатами тестування. А перевірка стройової, фізичної та вогневої підготовки відбулась шляхом здачі контрольних вправ. Зокрема, на Рівненському загальновійськовому полігоні особовий склад виконав вправи контрольних стрільб з автомата Калашникова та пістолета Макарова.

Незважаючи на вітер та дощ, цілі у вигляді кулеметного розрахунку, ростової та грудної фігури противника падали одна за одною, хоч і з’являлися всього на декілька секунд.

«Ми повинні бути готовими до дій у будь-яку погоду, адже саме дощ та туман обирають для нападів на позиції Збройних Сил України ворожі диверсійно-розвідувальні групи», – зазначив старший офіцер управління бойової підготовки управління ОК «Захід» підполковник Павло Волков.

«Дані заняття показали, що досвід здобутий в зоні проведення АТО дозволяє офіцерам виконувати завдання за призначенням у повному обсязі. Наше завдання не зупинятися на досягнутому та постійно нарощувати свої професійні навички, – наголосив старший офіцер.  – Тільки так ми забезпечимо сильну та боєздатну армію, здобудемо перемогу та принесемо мир на сході своєї Батьківщини».

 

 

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Перевізники за перевантаження заплатять в бюджет Рівненщини €16 тисяч

НА РІВНЕНЩИНІ В ДТП ЗАГИНУЛО ТРОЄ ОСІБ (ОНОВЛЕНО)

Квасилівський громадський активіст увійшов до складу виконкому

Хомко проти Якимця: інтрига тримається

У РІВНЕНСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАСУДИЛИ ЧОЛОВІКА ЗА НАРУГУ НАД МОГИЛАМИ

У ДУБНО ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗАТРИМАЛИ ГРАБІЖНИКА

НА РІВНЕНЩИНІ ЗАТРИМАЛИ ДВОХ СТАРАТЕЛІВ, У ЯКИХ ВИЛУЧИЛИ АВТОМОБІЛЬ І МОТОПОМПУ

“СЕРІЙНОГО” КРАДІЯ ІЗ КОСТОПОЛЯ ПОЗБАВИЛИ ВОЛІ НА ТРИ РОКИ

На Рівненщині у колонії наркотики знайшли у цукерках

Подружжя Сіваків з Рівненщини вкотре стало чемпіонами на міжнародному конкурсі

tomat_green-01

535 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять − 14 =