Цьогоріч міста Рівне та Дубно планують провести оздоровчу кампанію дітей на рівні минулого року. Про це йшлося на селекторній нараді з питань оздоровлення.

Іншим керівникам районів та міст Рівненщини заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук доручив активніше займатися пошуком та залученням коштів на ці потреби. Тож дітей шкільного віку потрібно оздоровити не менше 50 відсотків від загальної чисельності.

«Особливу увагу слід звернути на те, що в цьому році у нас виникла необхідність в оздоровленні нової категорії дітей – з сімей учасників АТО, яких нині є 804», – зазначив Олександр Савчук. – Тому в першу чергу ми повинні забезпечити виконання цього завдання».

Нагадаємо, що цьогоріч путівки на оздоровлення дітей не будуть купуватися за рахунок Фонду соціального страхування. З обласного бюджету на ці потреби передбачили понад  4 мільйони гривень. Більш ніж на 3 мільйони гривень розпочато процедуру конкурсних торгів на закупівлю послуг щодо оздоровлення дітей. В результаті  цього в оздоровчих закладів області планують закупити близько 900 путівок для дітей соціально незахищених категорій.

image

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

412 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять − 12 =