Торік 167 роботодавців погасили борг перед своїми робітниками із заробітної плати та страхових внесках до Пенсійного фонду повністю, а 198 – частково.Загальна сума погашення заборгованості становить понад 5 мільйонів гривень.Ugoda_te

Цього вдалося досягнути у результаті спільної роботи Рівненської облдержадміністрації, Пенсійного фонду, профспілок та інспекції з питань праці.

У результаті такого співробітництва лише за січень місяць цього року надіслано 2280 матеріалів про порушення трудових прав працівників з виплати заробітної плати менше мінімальної.

Тож, аби і надалі продовжувати захищати інтереси жителів Рівненщини, Пенсійний фонд та Федерація профспілок підписали нову Угоду про співпрацю.

У рамках співробітництва пенсійники роз’яснюватимуть мешканцям області їхні права в трудовому та пенсійному законодавстві. Це стосується в першу чергу своєчасної виплати заробітної плати, погашення її заборгованості роботодавцями, сплати страхових внесків. Адже ці складові впливають на розмір пенсії.

«В рамках співпраці Пенсійного фонду та профспілок в області проводяться навчальні заняття із роз’яснення людям пенсійного законодавства. Для цього організовуються «круглі» столи, семінари», – зазначив начальник головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області Василь Петняк.

Також на Рівненщині діє Регіональна угода між Рівненською облдержадміністрацією, облрадою, об’єднанням роботодавців області та Федерацією профспілок з соціально-економічних питань на 2015-2017 роки.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

На Рівненщині викрито «підпільний» завод з виробництва спирту

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВСТАНОВЛЮЮТЬ ОБСТАВИНИ СМЕРТІ МЕШКАНЦЯ КОРЕЧЧИНИ

Рівненські атлети привезли з чемпіонату України вісім медалей

Рівнян попереджають про новий вид шахрайства

З приміщення дільничного пункту поліції в Рівному евакуювали 80 чоловік

Допоможіть врятувати молоду рівненську маму та її дитину

“Це перше місто де зал кричить не Валєра, а “Друга Ріка”. Дякую” – Валерій Харчишин.

Рівнян запрошують на відкриття виставки художніх світлин фотоклубу «ЧАС»

На Рівненщині відбулася Міжнародна конференція «Чехи на теренах Волині»

496 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × чотири =