Аби отримувати пенсію за новим місцем перебування, до органів Пенсійного фонду Рівненщини на сьогодні звернулося 1227 переселенців. Це 685 пенсіонерів з Донецької області, 506 – з Луганської, а також 36 кримчан.

Наразі 1186 переселенців, або майже 97 відсотків, вже перебувають на обліку в Пенсійному Фонді та отримують належні їм виплати. Решта пенсіонерів зможе отримати гроші одразу ж після надходження електронних пенсійних справ.

Нагадаємо, що для виплати пенсії за новим місцем проживання, приїжджі мають звернутися у відповідне управління Пенсійного фонду з паспортом, пенсійним посвідченням та довідкою про присвоєння ідентифікаційного коду. У разі відсутності чи втрати документів, варто скористатися послугами міграційної служби (паспортного столу), де ці документи відновлять. Далі органом Пенсійного Фонду формується запит на електронну пенсійну справу.

Виплата пенсії за новим місцем проживання може бути проведена в поточному місяці або ж у наступному. Це залежить від того, коли пенсіонер звернувся до управління Фонду.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Розвідник з Рівненщини загинув в бою під Мар’їнкою

Відсьогодні заборонено показ фільмів і серіалів, що містять пропаганду органів держави-агресора

tomat_green-01

449 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − 5 =