Сьогодні, 26 червня, з нагоди Дня молоді  на центральній площі Сарн за ініціативи депутатів обласної та міської рад відбувся конкурс «Богатирські ігри».
idMPubtvQ2s
У змаганнях взяли участь чотири команди: представники оперативного штабу, правого сектору, ДСНС та громадської організації з охорони громадського поряду «Районна варта».
 Учасники змагалися у перетягуванні автомобіля, перекиданні скатів, штовхання гирі вагою 50 кілограмів, перенесенні важких предметів вагою 100 та 180 кілограмів.
dzFYuufDkVE
За результатами усіх конкурсів першість здобула команда оперштабу з числа приданих сил. Переможцям вручили кубок, почесні грамоти та грошову винагороду. Друге місце посіли минулорічні чемпіони – команда «Районна варта», третіми стали рятувальники.
EiBl5apvohk
Як зазначає керівник оперативного штабу Нацполіції у м. Сарни Сергій Науменко, подібні змагання та конкурси повинні обов’язково проводитися:
«Це не лише перевірка витривалості та фізичної підготовки, а й згуртовуючий фактор між владою і громадськістю, який дає можливість  зрозуміти, що всі ми громадяни нашої країни і незалежно від того, хто чим займається, повинні дбати про її розвиток, цілісність, безпеку та процвітання».
FbLM7xRcHQA
NtJTQpd4OVQ D4aRIr566ck1
Повідомляє відділ комунікації ГУНП в Рівненській області
764 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + девять =