гроші«Питання погашення заборгованості по заробітній платі  залишається актуальним завжди. Адже це не тільки добробут пересічного громадянина, а і добробут держави в  цілому, за рахунок сплачених податків та єдиного соціального внеску», – зазначив в.о. начальника ГУ ДФС у Рівненській області Клячук А.А.

Так, згідно поданих звітів платників єдиного внеску за квітень 2016 року, станом на 01.05.2016р. по підприємствах  області рахувалась заборгованість із заробітної плати на суму 8133,7 тис.грн.

Працівники територіальних органів ГУ ДФС у Рівненській області питання своєчасності та повноти виплати заробітної плати завжди тримають на особливому контролі.

Так з початку року  безпосередньо в державних податкових інспекціях проведено зустрічі з 223 СГД,  з яких 168  погасили заборгованість із виплати зарплати в сумі 1710,1тис.грн. та податку на доходи фізичних осіб 621,5 тис.грн., 9801, 7 тис.грн. єдиного соціально внеску надійшло  за рахунок погашення заборгованості.

Також проводиться активна робота із тими суб’єктами господарювання які виплачують заробітну плату менше ніж мінімальна. Так із 625 суб’єктів господарювання області підвищили рівень виплати зарплати 551, додатково надійшло 217,9 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Повідомляє ГУ ДФС у Рівненській області

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

“GRANAT” – територія бездоганного вигляду рівнян

Проект який викорінює стереотипи, або як рівненська журналістка досвід в Сумах переймала

Благочинний з Рівненщини відвідав зону АТО

На Рівненщині рятувальники отримали нове сучасне обладнання

Випускники на Рівненщині порядку не порушували

На Рівненщині молились за учнів та студентів

На Рівненщині автомобіль виїхав на залізно-дорожню колію та перекрив рух потягів

На Рівненщині загинув мотоцикліст

Рівненські випускники у світлинах

Рівненські поліцейські затримали розбійників, які вистрелили жінці у ногу та забрали 20 тисяч доларів США

527 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять − три =