Під час колегії ОДА голова адміністрації Олексій Муляренко назвав найважливіші успіхи у соціально-економічному розвитку області.
Передусім –  це запуск Рівненського міжнародного аеропорту
«Аеропорт простоював більше 10 років. І хоча сьогодні він є далеким від сучасного європейського Міжнародного аеропорту, те що з нього почали літати є гарним сигналом для інвесторів. І ми готові розглядати пропозиції по модернізації аеропорту», – відзначив Олексій Муляренко.
Успіхи в галузі будівництва
Як розповів голова ОДА, у 2016 році на Рівненщині вдалося не лише відкрити рекордну кількість дитячих садочків та шкіл, але й завершити рекордну кількість довгобудів.
Це і відкрита нещодавно Тиннівська школа Сарненського району, будівництво якої розпочалося у 2008 році. Так само школи в селах Шпанів Рівненського та Горбаків, Гощанського району, які планують відкрити вже цього року.
В цілому за минулий рік вдалося відкрити майже 20 дитячих садочків та шкіл. Це стало рекордом за останні декілька років та високо оцінено Міністерством регіонального розвитку. Підтвердженням цього є диплом ІІІ ступеня, яким Мінрегіонбуд нагородив Департамент будівництва та архітектури РОДА.
Значних результатів досягнули у реформі децентралізації
На сьогодні в Рівненській області створено 20 територіальних громад, проти п’яти у 2015-му. У 18 з них вже пройшли вибори та вони вийшли на прямі фінансові стосунки з держбюджетом. Тобто третину шляху у цій реформі вже пройдено. Власні доходи ОТГ зросли у 3,9 разів, порівняно з 2015 роком. 
Чималі успіхи у проваджені енергоефективних технологій
Торік у Рівному пройшла вже ІІ міжнародна виставка енергоефективних технологій СЕТ. А завдяки реалізації програми з енергоефективності наша область посіла І-ше місце серед областей України по впровадженню енергоощадних технологій.
Бюджетними установами споживання природного газу скорочено на 43% у порівнянні з опалювальним періодом 2013-2014 років, населенням – на 16%, теплогенеруючими підприємствами – 15%. Учасниками програми «теплих» кредитів стали 9,7 тис. родин.
Робота Рівненської ОДА у напрямку легалізації видобутку бурштину
За словами Олексія Муляренка, у 2016 році представники ОДА брали участь у всіх засіданнях профільних комітетів та надавали свої пропозиції до законопроектів, що розроблялися депутатами Верховної Ради. Не очікуючи ухвалення законопроекту, Рівненська ОДА фактично стала розробником проекту Постанови Кабміну, що покликана зменшити темпи екологічної катастрофи на Поліссі.
«Для того, аби державні компанії, я підкреслюю саме державні, могли проводити рекультивацію порушених земель ми й пропонуємо уУряду ухвалити дану Постанову. Сподіваюся, що вже найближчим часом вона буде проголосована», – наголосив голова ОДА.
Допомога Сходу країни та підтримка учасників АТО
«Ми підписали перші в Україні Меморандум про налагодження партнерських взаємовідносин і співпраці між Рівненською та Луганською областями. І вже за декілька місяців нам вдалося доправити до Луганщини більше 100 тонн гуманітарного вантажу, 30 кубів лісу було направлено для відновлення храму, збудовано 2 каплички та встановлено 7 православних хрестів в місцях переходу», – розповів Олексій Муляренко.
За 2016 рік майже 500 дітей Луганщини оздоровилося та провело зимові канікули на Рівненщині
Також у 2016 році на Рівненщині виділити рекордну кількість за останні роки земельних ділянок та чи не вперше за рахунок державних та місцевих програм повністю забезпечити фінансування закупівлі житла для сімей загиблих учасників АТО та інвалідів і та ІІ групи. 
Здобутки в напрямку розвитку туризму
Зокрема, нам вдалося зробити те, чого не вдавалося довгі роки: отримати згоду від Міністерства оборони про передачу у власність області «Тараканівського форту».
Це лише декілька, найбільш вагомих, найбільш знакових, досягнень команди Рівненської ОДА у 2016 році, відзначив голова ОДА Олексій Муляренко.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
573 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 6 =