3c1638c747e5a7743190400ca3ff71c0Заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський взяв участь у роботі колегії Управління Держпраці в Рівненській області. На засіданні, зокрема, підсумували роботу Упраління у минулому році та окреслили основні завдання на 2016 рік.

Так, за даними Управління, торік на підприємствах Рівненщини травмувалося 89 працівників. З них четверо людей померло. Основними причинами трагічних випадків, кажуть фахівці, стало порушення вимог технологічної інструкції та правил з охорони праці, а також порушення трудової та виробничої дисципліни. Найбільше минулого року травмувалися працівники соціально-культурної сфери, сільського та лісового господарств.

Разом з тим, фахівці Управління минулого року виявили 866 порушень, пов’язаних охороною праці на підприємствах Рівненщини та, як результат, видали 38 приписів та 20 працівників притягнули до адміністративної відповідальності.

Окрім того, у 2015 році в області відбулося майже дві сотні заходів, пов’язаних із роз’ясненнями правил охорони праці та безпеки на підприємствах. Зокрема, працівники Управління Держпраці влаштовували круглі столи, наради, семінари, спеціальні навчання та інші заходи, покликані зменшити травматизм на підприємствах.

Покращувати роботу у цьому напрямку закликав фахівців Управління і Олексій Бучинський. Адже, за його словами, робітники повинні виконувати свої обов’язки у безпеці. Також заступник голови обласної ради нагадав, що на Рівненщині діє програма поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, метою якої є попередження виробничого травматизму.

– Хочу сказати, що саме на Вас покладено нагляд за додержанням законодавства щодо охорони праці і, відповідно, зменшення травматизму на підприємствах. Саме Ви повинні контролювати та карати керівників та відповідальних осіб, які не виконують правил та нехтують здоров’ям та життям своїх працівників. І я радий, що минулого року кількість травмувань на підприємствах зменшилась на чверть, порівняно з попереднім роком. Це свідчить про якісне виконання Вами поставлених завдань. Але хочу сказати, що цю роботу потрібно проводити й надалі і з кожним роком покращувати, адже робітники не повинні ризикувати своїм здоров’ям та життям, виконуючи свої обов’язки, – звернувся до працівників Управління Держпраці у Рівненській області заступник голови облсної ради Олексій Бучинський.

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Здолбунові пройшов благодійний концерт та ярмарка до свята Стрітення

У Рівному відбудеться МЕТАМОРФОЗА

Завтра на Рівненщині розпочнуть свою роботу шість атестаційних комісій

У Рівному вшанували пам’ять головнокомандувача УПА-«Північ» Дмитра Клячківського

У день Святого Валентина депутат Рівнеради дарував позитив дітям

З ініціативи Рівненської обласної ради на державному рівні урочисто вшанують пам’ять Бориса Возницького

У РІВНОМУ ПРОЙДУТЬ МІСЬКІ ЗАХОДИ, ПРИСВЯЧЕНІ 27-Й РІЧНИЦІ ВИВОДУ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

У Рівному горів будинок

З березня Рівненська ОДА співпрацюватиме з ініціативою «За чесний тендер»

Пропонуємо рівнянам зізнатися у коханні стома мовами світу

548 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять − 4 =