парфуми1

фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Відбулась прес-конференція щодо підсумків ЗНО та новацій вступної кампанії.
Управління освіти і науки Рівненської ОДА спільно із Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти та представниками ВУЗів міста розповіли про цьогорічні результати та нововведення.
Цьогоріч на Рівненщині було зареєстровано 9 269 учасників ЗНО для проходження 31 860 тестувань, середній відсоток явки склав 96%.
Відомо, що троє учасників набрали найвищий бал. Зокрема, один учень з Володимирецької ЗОШ №1 із географії.  А ще двоє – із хімії, з Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» та школи №1 у м. Вараш. Минулого року рекордних 200 балів вдалось набрати лише одному випускнику того ж ліцею «Елітар» з математики.
Результати тестів учасники ЗНО зможуть побачити на інформаційній сторінці Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти у вигляді «інформаційної картки».
Що стосується вступників на магістратуру за спеціальністю 081 «Право», то вони складатимуть профільне ЗНО і лише за його результатами зараховуватимуться в університет.
«Реєстрація вступників триватиме з 12 по 25 липня 2017 року. Її здійснюватиме приймальна комісія одного з вищих навчальних закладів, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Учасник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка», – розказала директор Львівського центру Лариса Середяк.
Для кожного вступника, зареєстрованого для участі в єдиному фаховому випробуванні, на веб-сайті Українського центру буде створено інформаційну сторінку «Кабінет вступника». Доступ до сторінки можливий за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.
Очільник обласного управління освіти і науки Григорій Таргонський детально розповів про новації та особливості вступної кампанії 2017: «Із 29 червня стартує реєстрація електронних кабінетів. Триватиме до 25 липня 2017 року. Для вступу до ВНЗ приймаються сертифікати ЗНО лише 2016 та 2017 років. На місця держзамовлення можна подати 9 заяв на 4 спеціальності.  І у кожній заяві поданій через електронний кабінет абітурієнт зазначає пріоритетність – від 1 до 9. На контрактну форму кількість заяв не обмежується».
Крім того, цього року впроваджено чотири коефіцієнти до конкурсного бала – регіональний, галузевий, сільський і першочерговий.
Регіональний коефіцієнт – 1,02 – орієнтований на те, щоби створити кращі можливості для вступників, які обрали ВНЗ у регіонах України.
Галузевий коефіцієнт – 1,03 – використовуватиметься лише для поданих заяв з першими пріоритетами на інженерно-­технічні та природничо­-математичні спеціальності, які потребують підтримки.
Сільський коефіцієнт – 1,02 – стосуватиметься осіб, які здобули повну загальну середню освіту в навчальних закладах на території сільських населених пунктів у рік вступу.
Електронна заява та усі необхідні документи подаються через особистий електронний кабінет на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua 
Детальна інформація щодо користуванням кабінетом тут http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2017/06/26/27-chervnya-za-uchasti-ministra-osviti-i-nauki-ukrayini-liliyi-grinevich-vidbudetsya-pr/
Докладніше про новації щодо вступу до ВНЗ та коледжів можна ознайомитись на сайті управління освіти і науки Рівненської ОДА http://www.rvosvita.org.ua
Або на «гарячих телефонних лініях»
МОН
+38 (044) 287-89-29
+38 (068) 951-25-13
0800 504 425
ЄДЕБО
+38 (044) 239-86-18
Управління освіти і науки Рівненської ОДА
26-16-33
За матеріалами прес-служби управління освіти і науки Рівненської ОДА
Теґи:
419 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять − чотирнадцять =