З 11 січня міграційна служба Рівненської області розпочала прийом заяв на отримання паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм (ID-картка).

Оформлення та видача документів здійснюватиметься територіальними підрозділами управління ДМСУ в Рівненській області.  ID-картку можна отримати протягом 30 днів із дня подачі заяви або в терміновому режимі протягом 10 днів. Разом з тим,звичайний паспорт громадянина України буде дійсний на рівні з ID-карткою.

На чіп, який буде містити новий паспорт можна буде нанести – відцифроване обличчя, електронний підпис, відбитки пальців, місце реєстрації та інші дані за бажанням громадянина. Перша картка буде видаватися за місцем реєстрації, або за місцем попередньої приписки. Наступні можна буде отримати в будь-якому відділі видачі карток. Першими їх отримають 16-річні громадяни безкоштовно.

В області встановлено станції для прийому документів нового зразка (м.Рівне, м.Дубно, м.Рокитне, м.Кузнецовськ, м.Березне, м.Сарни, м.Дубровиця). У тих територіальних підрозділах де не має обладнання, громадянам тимчасово  будуть видаватися  паспорта  старого зразка (книжечки). Разом із запровадженням ІD-карток, міграційна служба здійснюватиме наповнення Єдиного державного демографічного реєстру – електронної бази даних, на основі якої буде  здійснюватися ідентифікації осіб. Обов’язкової заміни паспорта громадянина України на документ нового зразка не передбачено, отже громадянам немає сенсу поспішати із отриманням ІD- картки.

Для оформлення  першого паспорта громадянина України по досягненню  16-річного віку необхідно звернутися до територіального підрозділу УДМС за місцем проживання та надати свідоцтва про народження.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

НА РІЗДВЯНІ СВЯТА У СЕЛІ ПТИЧА ЗНОВУ ЗАГОСТРИЛОСЬ МІЖКОНФЕСІЙНЕ ПРОТИСТОЯННЯ

Рівнян запрошують на найдушевніший концерт цієї зими

На Водохрещення у Пересопниці відбудеться фольклорний фестиваль «Коляда»

74-річний пенсіонер повісився у будинку-інтернаті

40% домогосподарств Рівненщини отримують субсидії

На Рівненщині у пожежі загинув чоловік

На Рівненщині із заявами на отримання земельних ділянок звернулося 5 тисяч учасників АТО

Шляховики Рівненщини розчищають дороги від снігових заметів

У мера Дубна зарплата більша ніж у Порошенка

Рівнян просять не виходити на тонку кригу

tomat_green-01

Теґи:
893 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × пять =