На честь завершення навчального року, відзначення Дня іменинника та Дня захисту дітей поліцейські охорони влаштували свято для вихованців Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, який знаходиться у селі Олександрія, що на Рівненщині.
Правоохоронці розповіли діткам багато потрібних та корисних речей, зокрема – про свою професію, про правила особистої безпеки під час літніх канікул, безпеку на дорозі, в парках, лісах та на водоймах. А також про те, що таке «тривожні» кнопки поліції охорони та де їх шукати у разі небезпеки.
Крім того, усі – і дорослі, і діти – влаштували пікнік на природі. Увага, спільне проведення часу навколо яскравого вогнища та дружня розмова за одним столом – дуже важливі для молоді, яка проходить реабілітацію в центрі. Адже його вихованці – це діти від 3 до 18 років, які потрапили в складні життєві обставини і чиє життя було сповнене небезпек та дуже дорослих проблем.
Наразі ж вони перебувають під опікою професіоналів у центрі в селі Олександрія, де для них створено умови для успішної соціальної адаптації та підготовки до самостійного життя.
Повідомляє управління поліції охорони в Рівненській області
273 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × пять =