фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Крім того, з державного бюджету в область надійшла стабілізаційна дотація на охорону здоров’я області у сумі 68,7 мільйонів гривень, наразі здійснюється її розподіл. Депутати-медики підтримали запропоновані зміни до обласного бюджету на 2016 рік під час засідання постійної комісії, яке відбулось сьогодні під головуванням Михайла Вервеги.
У роботі постійної комісії взяли участь голова облради Микола Драганчук, перший заступник голови Олександр Корнійчук та профільний заступник голови облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко.
Як проінформувала директор департаменту фінансів облдержадміністрації Лідія Біляк, планується спрямувати кошти у сумі 200,0 тис.грн. для забезпечення онкогематологічного відділення комунального закладу „Рівненська обласна дитяча лікарня” Рівненської обласної ради хіміопрепаратами, препаратами супровідної терапії та фактором 8,9 дітей хворих на гемофілію та 280,0 тис.грн. для придбання спеціалізованого санітарного автомобіля для Рівненського обласного центру медико-соціальної експертизи для забезпечення медико-соціальної експертизи осіб, що звертаються для встановлення інвалідності, які за станом здоров’я не можуть з’явитися на засідання комісії за місцем їх перебування або проживання.
Крім того, понад 600 тисяч буде спрямовано на капітальні видатки – ремонти, реконструкції закладів охорони здоров’я які розташовані в зоні спостереження поблизу АЕС у Володимирецькому, Костопільському та Острозькому районах.
Остаточне рішення з цього та інших питань буде прийняте депутатами облради за результатами голосування на черговій сесії 04 листопада 2016 року.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
512 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять − девять =