грошіДубенською місцевою прокуратурою Рівненської області затверджено та скеровано до суду обвинувальні акти стосовно начальника відділу однієї із районних державних адміністрацій та 2 керівників підрядних організацій, через незаконні дії яких розтрачено майже 700 тис грн, виділених державою на ремонт шкіл та інші освітянські цілі.
Встановлено, що начальник відділу райдержадміністрації, зловживаючи своїм службовим становищем, без жодних правових підстав затвердив у 2014 році офіційні документи, подані керівниками товариств, щодо фактичного проведення у 4 школах району будівництва котелень та закупівлі навчального обладнання, тоді як насправді вказані роботи досі не виконані.
Внаслідок таких дій фактично було розтрачено на користь приватних структур бюджетні кошти в особливо великому розмірі.
Слідчі поліції за процесуального керівництва прокуратури кваліфікували дії підозрюваних за ст.ст.191, 358, 366 КК України (розтрата бюджетних коштів шляхом зловживання службовим становищем, складання та видача завідомо підроблених офіційних документів, службове підроблення, що призвело до заподіяння державі шкоди в особливо великому розмірі).
У ході проведення досудового розслідування забезпечено відшкодування підозрюваними заподіяної шкоди державі на 80 відсотків, що становить більше півмільйона гривень.
Тепер долю підозрюваних вирішить суд.
За вчинення вказаних кримінальних правопорушень Закон передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.
Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області
542 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + два =