stol_knigi_vesy_molotokТаке покарання отримав згідно з вироком суду головний спеціаліст відділу реєстраційної служби одного із районних управлінь юстиції Рівненської області за вчинення корупційного кримінального правопорушення.

Доведено, що службовець одержав у березні 2015 року від громадянина кошти у сумі 1500 грн за вирішення питання щодо здійснення реєстрації права власності на три земельні ділянки. Факт злочинної діяльності було виявлено та припинено правоохоронцями під час одержання особою у її службовому кабінеті неправомірної вигоди, − розповів заступник прокурора області Андрій Боровик.

У ході судового розгляду обвинувального акта у кримінальному провадженні обвинувачений уклав з прокурором угоду про визнання винуватості у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

Згідно з вироком Рівненського міського суду від 24.12.2015 затверджено вказану угоду про визнання винуватості та призначено службовцю покарання у виді штрафу в розмірі 1 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто 17 тис грн) з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій в органах та підрозділах Міністерства юстиції України строком на 3 роки, а також особу позбавлено 12 рангу державного службовця.

Крім того, з обвинуваченого стягнуто судом на користь держави процесуальні витрати у кримінальному провадженні в загальному розмірі 7250 грн.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

На Рівненщині у “бурштиновій” пастці загинула жінка

За результатами другого туру на Рівненщині проти поліомієліту вакциновано понад 84% дітей

Допоможіть знайти водія, через якого загинув 26-річний хлопець

ЗА СТО ДОЛАРІВ США РІВНЯНКА ВТІШАЛА ЧОЛОВІКІВ ТА ЗАЙМАЛАСЬ ЗВІДНИЦТВОМ

ПРАВООХОРОНЦІ НА РІВНЕНЩИНІ ВИЛУЧИЛИ МОТОПОМПИ ТА ЕКСКАВАТОР, ЯКИМИ НЕЗАКОННО ВИДОБУВАЛИ БУРШТИН

Більше трьох тисяч переселенців зустрічатимуть Новий рік на Рівненщині

25 грудня – католицьке Різдво

У Дубно під час пожежі рятувальники евакуювали 11 мешканців з яких 4 малолітниіх дітей

На Рівненщині СБУ затримала “на гарячому” митників-хабарників

Чарівником може стати кожен!

tomat_green-01

766 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять + 11 =